Menu Close

Lietuvos mažųjų žaidynės

Startavo 2024 metų Lietuvos mažųjų žaidynių (LTMŽ) projektas!🥳 Šiame projekte mes dalyvaujame jau ne vienerius metus. 🤸‍♀️⛹️‍♀️🤸⛹️🤸‍♂️
Tai jubiliejinis – 10-ojo – sezono projektas, kuris vyks nuo vasario 1 d. iki birželio 30 d.
1️⃣Pirmasis projekto etapas ikimokyklinio amžiaus vaikams prasidės jau vasario mėnesį. Jo metu vaikai, pedagogai ir šeimos nariai bus kviečiami dalyvauti virtualiuose fizinio aktyvumo užsiėmimuose.
2️⃣Antrojo etapo metu dalyviai organizuos LTMŽ festivalius savo įstaigose, o sezono pabaiga bus pažymėta penkiais finaliniais žaidynių festivaliais skirtinguose Lietuvos miestuose, kur susitiks skirtingų ikimokyklinio ugdymo įstaigų komandos.
✅LTMŽ projekto tikslas – skatinti Lietuvos ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą.
✅Uždaviniai: parengti ir vykdyti reguliarius (ne mažiau kaip 2 k. /sav.) virtualius fizinio aktyvumo užsiėmimus ikimokyklinio ugdymo įstaigose; organizuoti ikimokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą ir pozityvias patirtis skatinančius renginius (festivalius); plėtoti Lietuvos ikimokyklinio / priešmokyklinio ugdymo pedagogų kvalifikaciją vaikų fizinio aktyvumo skatinimo ir fizinio ugdymo srityse.
✅LTMŽ nuo 2014 m. organizuoja Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir RIUKKPA. Projekto metu siekiama įtraukti 1,5–7 metų vaikus į jiems patrauklias fizinio aktyvumo veiklas, taip skatinant džiaugsmą sportuoti, bendrauti, patirti gerų emocijų ir nuo mažų dienų stiprinti sveikatą.
✅Projektą globoja pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė.
Skip to content