Menu Close

Lietuvos mažųjų žaidynės – mes dalyvausime!

Pirmasis Lietuvos mažųjų žaidynių projekto etapas ikimokyklinio amžiaus vaikams prasidės jau vasario mėn., kurio metu dalyviai bus kviečiami įsitraukti į virtualius užsiėmimus bei kiekvieno jų metu ugdytis skirtingas fizines ypatybes.

Vėliau projekto dalyviai organizuos Lietuvos mažųjų žaidynių festivalius savo įstaigose, o sezono pabaiga bus pažymėta dešimtyje finalinių žaidynių festivalių didžiuosiuose Lietuvos miestuose, kur susitiks skirtingų ikimokyklinio ugdymo įstaigų komandos.

Projektą globoja pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė.

Lietuvos mažųjų žaidynes nuo 2014 m. organizuoja Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir RIUKKPA. Projekto metu siekiama ugdyti ikimokyklinio amžiaus vaikų fizinį raštingumą, supažindinti bei įtraukti į jiems patrauklias fizinio aktyvumo veiklas taip skatinant džiaugsmą sportuoti, bendrauti, patirti gerų emocijų ir nuo mažų dienų stiprinti sveikatą.

Projektas iš dalies finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurias administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Darželio mokytoja Kristina ir Vita jau dalyvavo projekto organizuotame seminare, kurio metu aptarti ne tik esminiai projekto klausimai, etapai, svarbiausios datos, bet ir pristatyta, kaip efektyviai ugdyti ikimokyklinio amžiaus vaikų motyvaciją dalyvauti fizinėse veiklose, pasitikėjimą savimi, fizines kompetencijas, kurti judėjimo džiaugsmą bei organizuoti rungtyniavimą.

Skip to content