Menu Close

Mindaugo karūnavimo diena

👑Liepos 5 d. Vilniaus lopšelyje-darželyje „Saulėtekis“ buvo ypatinga diena, kupina džiaugsmo ir iškilmingumo, kai mažiausieji šventė Mindaugo karūnavimo dieną. Vaikai, susirinkę drauge, pirmiausia žiūrėjo edukacinį filmą apie Lietuvos karalių Mindaugą. Per filmą jie sužinojo apie svarbiausius istorinius įvykius, legendas ir Mindaugo vaidmenį mūsų šalies istorijoje.
🎬Po filmo peržiūros mažieji šventės dalyviai ėmėsi kūrybinių darbų – pasigamino karūnas iš popieriaus. Karūnas ne tik kirpo, bet ir spalvino įvairiomis spalvomis. Šis kūrybinis procesas skatino vaikų vaizduotę ir lavino smulkiosios motorikos įgūdžius.
🇱🇹Pasipuošę karūnomis, vaikai jautėsi tikrais mažaisiais karaliais ir karalienėmis, dalyvaudami šventėje su entuziazmu, džiaugsmu ir susikaupinu sugiedoji Tautišką giesmę. Šis renginys buvo naudingas ikimokyklinio amžiaus vaikų ugdymui, o istorinės žinios ir kūrybinė veikla padėjo plėsti vaikų akiratį, ugdyti tautinį pasididžiavimą ir savarankiškumą.
❤️Mindaugo karūnavimo dienos šventė Vilniaus lopšelyje-darželyje „Saulėtekis“ – tai puikus pavyzdys, kaip istorinės datos gali būti integruotos į ikimokyklinį ugdymą, suteikiant vaikams galimybę mokytis per žaidimus ir kūrybą.
Daugiau nuotraukų rasite mūsų Facebook tinkalalapyje https://www.facebook.com/profile.php?id=100087790452522
Skip to content