Menu Close

„Bitučių“ grupės nuotykiai knygų karalystėje

🐝📚✨ Saulėtą gegužės 5 d. rytą „Bitučių“ grupės ugdytiniai išsiruošė į ypatingą kelionę – jų laukė pažintis su paslaptingu knygų pasauliu Naujosios Vilnios bibliotekoje. Mažieji smalsuoliai ne tik keliavo pasisemti žinių, bet ir iš arčiau susipažinti su tais, kurie saugo visas pasaulio istorijas.📖
Vos žengę pro duris, vaikai susitiko su bibliotekos darbuotojais. Jie sužinojo, kad bibliotekininkas 👩‍🏫 – tai ne tik žmogus, išduodantis knygas. Tai tikras vaikų patarėjas, kuris žino, kurioje lentynoje slepiasi pati įdomiausia pasaka. 🌈📖
Apsilankymas vaikų literatūros skyriuje paliko didžiulį įspūdį. „Bitutės“ stebėjosi knygų gausa ir jaukia erdve, skirta ne tik skaityti, bet ir svajoti.
Daugeliui tai buvo pirmoji pažintis su vieta, kurioje gyvena tūkstančiai draugų – knygų herojų.
Smagiausia išvykos dalis – multisensorinis kambarys. 💡🎶 Tai vieta, kurioje laikas tarsi sustoja, o pojūčiai atgyja. Visi multisensorinėje erdvėje esantys elementai skatina lytėjimo, regos, klausos ir judėjimo pojūčius. Šio kambario aplinkoje kuriami pasitikėjimo ir saugumo pojūčiai skatinantys atsipalaiduoti.
😊 Į darželį „Bitutės“ grįžo pilni įspūdžių, o kai kurie – jau planuodami kitą vizitą su tėveliais. 👨‍👩‍👧‍👦 Ši išvyka parodė, kad biblioteka yra ne tik tylos zona, bet ir moderni, žaisminga bei atvira vieta augti, mokytis ir pažinti pasaulį. 🌍
Skip to content