Menu Close

Tarptautinė Tolerancijos diena

2022 metų lapkričio 16 dieną, kaip ir kasmet, minėjome Tarptautinę Tolerancijos dieną. Šią dieną grupės „Pasakaitė“ vaikai pristatė kitų grupių ugdytiniams spektaklį apie draugystę, kviesdami padėti tiems, kam reikalinga mūsų pagalba ir kaip elgtis pagarbiai su kitais.

Šių metų simbolis – Tolerancijos namas. Visos darželio grupės nuo lapkričio 14 iki 18 dienos taip pat vykdė veiklas, atitinkančias šios savaitės temą analizuodami Tolerancijos sąvoką ir išraiškas bei kurdami namus, kaip tolerancijos simbolius.

Namai buvo kuriami pačiais įvairiausiais būdais: vaikai piešė, darė aplikacijas, kūrė namelius iš kartono, piešė naudojant inovatyvias technologijas (pavyzdžiui interaktyvią lentą, „Stebuklingą dėžę“), statė iš „lego“ kaladėlių ir kt.

Pedagogai atskleidė vaikams žodžio „tolerancija“ reikšmę, analizavo, kaip jaučiasi kiti žmonės, kai esame netolerantiški ir skatino elgtis pagarbiai, suprasti kitų jausmus bei padėti.

Kuriamas tolerancijos namas – kaip simbolis, skatino vaikus diskutuoti apie tai, kaip elgiasi žmonės ten, kur vaikai gyvena. Kai kurios grupės kalbėjo ir kūrė savo svajonių namą ir aptarė, kokie žmonės gyvena jų svajonių namuose, kaip elgiasi su kitais, kaip jiems sekasi bendrauti ir draugauti.

Dalį darbų, kuriuos vaikai atliko minėdami Tolerancijos dieną, pateikiame žemiau nuotraukose.

Skip to content